אודות החברה

אקסטרה מובייל הוקמה בשנת 2021 עם משימה מוגדרת וברורה: להנגיש בגובה העיניים שירותי טלפוניה טכנולוגים מתקדמים שיסייעו לעסקים קטנים לגדול ולהצליח. וקצת יותר בפשטות: אנחנו מציעים לעצמאים, עסקים קטנים וגם למשתמשים פרטיים את חבילת הסלולר החכמה ובעלת הערך הגבוה ביותר שיש בשוק הסלולר בישראל.

האקסטרה שלנו

חברות הסלולר הגדולות מציעות את אותה החבילה הפשוטה שלא התחדשה ולא התקדמה כמעט מזה יותר מעשור וכוללת דקות, מסרונים וחבילת גלישה. חברה אחת תציע קצת יותר נפח גלישה, האחרת תוריד עוד שקל במחיר אבל הבסיס לא משתנה וחבילות הסלולר בארץ נשארות פשוטות - כמו טלפון קווי, רק בסמארטפון, גם היום בשנת 2024.

אנחנו באקסטרה מובייל מתמקדים באיכות ובערך מוסף, לא סתם קראנו לחברה "אקסטרה מובייל". חבילות הסלולר שלנו כוללות כמובן את הבסיס (דקות, מסרונים, גלישה) אבל בנוסף גם פיצ'רים חכמים ומתקדמים שהופכים את קו הסלולר לכלי עבודה לכל דבר: הקלטת שיחות ישירות מהסים, מספרים וירטואליים בקליק, ניתוב שיחות, פקס סלולרי, אוטומציות ועוד.

אנחנו לא חברת סלולר מסורתית, אלא חברת טכנולוגיה חדשנית בתחום הטלפוניה.
נכנסנו לשוק הסלולר כדי להעיר אותו, לחדש, להזריק טכנולוגיה היכן שמתבקש כבר שנים ולתת ערך מוסף ללקוחות שלנו. מגיע לכם אקסטרה מהסלולר שלכם!

למי שירותי הסלולר שלנו מתאימים?

בכל פיצ'ר שבנינו, תמיד עמד לנגד עינינו הערך שנוכל להציע לעסקים. כל אחד מהפיצ'רים בנפרד, בפני עצמו עשוי להתאים לכל סוג של משתמש, והשילוב של כל הפיצ'רים ביחד מתאים מאוד לעצמאים ולעסקים קטנים.

המשימה וערכי החברה הצטרפות לאקסטרה מובייל

אין מענה מיידי מחוץ לשעות הפעילות
שמול
נחזור לזמינות בשעות הפעילות
tail-in
היי 👋
לפעמים הוואטסאפ לא נפתח בקלות דרך המחשב...
אני יכול לשלוח לך הודעה לוואטסאפ ונתחיל שיחה שם.
21:03
יצירת קשר
צ'אט
וואטסאפ