הפתרונות והשירותים שלנו

כלים חכמים
לשיפור וייעול העסק

אייקון חבילות סלולר עם אקסטרה

חבילות סלולר עם אקסטרה

אפשר להפיק מהסלולרי שלך הרבה יותר מלבד שיחות, מסרונים וגלישה. מניידים את הקו אלינו או מקימים קו חדש ומקבלים אקסטרה ערך מהסלולרי: הקלטת שיחות, ניתוב חכם, צליל המתנה + 4 קבצי שמע נוספים, שליחת מסרונים שיווקיים אוטומטית בסוף שיחה ועוד...

אייקון הקלטת שיחות

הקלטת שיחות

הקלטת שיחות אוטומטית על גבי רשת הסלולר מכל מכשיר כולל אייפון ללא צורך במכשירי הקלטה מסורבלים או אפליקציות מקרטעות. השיחות מוקלטות ונשמרות בענן מאובטח ותמיד תוכלו לאתר שיחה בקלות ולהאזין לה, אפילו לשיחות שנעשו לפני 5 או 10 שנים.

אייקון מספרים וירטואליים

מספרים וירטואליים

מספר וירטואלי הוא קו טלפון ללא כרטיס סים וללא מכשיר. כאשר מתקשרים למספר זה, השיחה מנותבת אליכם דרך מערכת חכמה המאפשרת מדידת שיחות, הקלטת שיחות, ניתוב חכם, השמעת צליל המתנה ועוד.

אייקון נתב שיחות עסקי

נתב שיחות עסקי

בכל עסק ניתן לחסוך זמן וכסף ולשפר את שביעות רצון הלקוחות ע"י קיצור זמן ההמתנה ומתן מענה אוטומטי באמצעות תפריט קולי. נתב השיחות שלנו מוצע במודל שירות חודשי בענן וללא התחייבות. מגדירים עצמאית, בקלות וללא צורך בהתקנות מורכבות וברכישה או השכרה של ציוד יקר.

אייקון צליל המתנה מקצועי

צליל המתנה מקצועי

מחליפים את צליל החיוג המונוטוני בצליל המתנה נעים ומחזקים את המותג שלכם ואת חוויית הלקוח. פנטון בהתאמה אישית: מעלים פנטון שלכם או בוחרים מתוך רשימה שלנו או נעזרים בנו להפקת פנטון עם מוזיקה וקריינות מקצועית.

אייקון SMS שיווקי בסוף שיחה

SMS שיווקי בסוף שיחה

מגדירים שליחת SMS אוטומטית ונותנים לטלפון לעבוד בעבורכם על השיווק בטייס אוטומטי. דוגמה: הגדירו שליחת מסרון בסוף (או בתחילת) כל שיחה עם לקוח ויעדכן אותו על מבצע בעסק שלכם, או על שינויים בשעות הפתיחה.

אייקון כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

כל המידע בכרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב הכולל פעולות כמו ניווט, חיוג, שליחת וואטסאפ, שיתוף, שמירה לאנשי קשר ועוד. בניית כרטיס דיגיטלי מהירה וקלה. תוך 3 דקות כבר אפשר להפיץ את הכרטיס הדיגיטלי ללקוחות באופן ידני או במסרון אוטומטי בסיום שיחה!

אייקון מענה אנושי לעסקים

מענה אנושי לעסקים

בתוך 3 דקות תוכלו ליהנות ממוקד אנושי שייתן מענה טלפוני ללקוחותיכם מסביב לשעון, כל השנה. יותר שיחות יהפכו ללקוחות ויותר לקוחות יהפכו למרוצים וימירו לעסקות.

אייקון Fax2Mail & Mail2Fax

Fax2Mail & Mail2Fax

אין ברירה ועדיין יש חברות ובעיקר גופים ממשלתיים שעובדים עם פקס אך זה לא אומר שצריך להחזיק מכשיר פקס כבד ומגושם עם קו טלפון ייעודי ולהוציא כסף על דיו ועל נייר. מכניסים את היכולות של הפקס המסורתי אל תוך הנייד: שליחת פקס מהנייד וקבלת פקס לנייד במודל של שירות ללא התחייבות.

אייקון אוטומציה ואינטגרציה

אוטומציה ואינטגרציה

התממשקות לאלפי שירותים באמצעות זאפייר, Make, IFTTT מאפשרות לכם לייעל ולשפר את מאמצי השיווק שלכם ולייצר אוטומציות שיווקיות שעובדות ברקע בשבילכם ללא צורך בידע טכני. לדוגמה: תוכלו להגדיר אוטומציה שתשלח מסרון מכם דרך חבילת הסלולר לגולש שמשאיר פרטים בטופס באתר שלכם וכל זה מבלי לכתוב שורת קוד אחת.

אייקון כפתור CallMe לשיפור מכירות באתר

כפתור CallMe לשיפור מכירות באתר

מוסיפים שורת קוד אחת באתר, מאפשרים ללקוחות לקבל שיחה חוזרת בקליק ומגדילים את ההמרות במעל 50%. הלקוח מקליד מספר טלפון ואנחנו מחברים שיחה מיידית עם הגורם הפנוי והמתאים אצלכם בעסק.

מוכנים לקבל אקסטרה?

בעוד כמה קליקים גם לך תהיה חבילת סלולר עם הרבה אקסטרה.

אין מענה מיידי מחוץ לשעות הפעילות
שמול
נחזור לזמינות בשעות הפעילות
tail-in
היי 👋
לפעמים הוואטסאפ לא נפתח בקלות דרך המחשב...
אני יכול לשלוח לך הודעה לוואטסאפ ונתחיל שיחה שם.
21:35
יצירת קשר
צ'אט
וואטסאפ