אבטחת מידע ופרטיות

על המידע הרגיש שלכם, כמו הקלטות שיחה למשל, חשוב לשמור ולהגן באמצעי האבטחה המתקדמים ביותר - ממש כמו באתרי הבנקים.

כך אנו מגנים על המידע שלכם

כך תגנו אתם על המידע שלכם

אבטחת המידע היא מאמץ משותף שלנו ושלכם. כך תעזרו לנו ונשמור יחד על המידע שלכם בטוח.

  1. הימנעו מהתחברות ממכשירים שלא בבעלותכם כמו מחשב בספריה או באינטרנט קפה.
  2. הימנעו מהתחברות דרך רשת אלחוטית ציבורית כמו WIFI של בית קפה למשל. השתדלו להתחבר רק דרך אינטרנט בבעלותכם - בבית או מהאינטרנט הסלולרי שלכם.
  3. אנו נשתדל להנחות אתכם לבחור סיסמה מורכבת וקשה לפיצוח אך מוטב שגם אתם תקפידו לבחור בסיסמה ארוכה ומגוונת ככל האפשר עם סוגים שונים של תווים כמו ספרות, אותיות רישיות, קטנות ותווים מיוחדים; הימנעו משימוש ברצפים קלים לניחוש כמו תאריך לידה, שמות, דואר אלקטרוני וכיו"ב.
  4. יש לשמור בסוד על סיסמת ההתחברות ולא למסור אותה לאף אחד לעולם. אנחנו לעולם לא נבקש אותה ואם מישהו יבקש מכם לחשוף את הסיסמה - הרי שמדובר בגורם זדוני ועליכם כמובן לסרב.
  5. היזהרו ממתחזים! ההתחברות לאיזור האישי תיעשה אך ורק דרך שם המתחם (כתובת האינטרנט, הדומיין) של אקסטרה מובייל: www.exm.co.il
  6. הגלישה באתר אקסטרה מובייל לרבות האיזור האישי תיעשה תמיד בסביבה מאובטחת. אפשר לזהות שהגלישה מאובטחת אם כתובת האתר מתחילה באותיות https ואם יש סמליל של מנעול בשורת הכתובות.
  7. הימנעו משמירת הסיסמה באמצעות תוספים לשמירת סיסמאות וממנגנון שמירת סיסמאות של הדפדפן, במיוחד במחשבים בהם נעשה שימוש משותף עם אנשים אחרים.
  8. הקפידו להתנתק מהאיזור האישי בסיום, במיוחד במחשבים בהם נעשה שימוש משותף עם אנשים אחרים.
  9. אם תקבלו פניה מאיתנו המעוררת בכם חשד - סיימו את השיחה או התעלמו מההודעה ובכל מקרה אל תמסרו פרטים אישים וצרו קשר איתנו בעצמכם כדי לוודא את העניין.
  10. היו זהירים בפתיחה של הודעות, קבצים מצורפים, ולחיצה על קישורים שקיבלתם מגורמים שאינכם מכירים. פעולות אלה עשויות לגרום להתקנה של רוגלות על המכשיר שלכם - כאלה שעשויות לגנוב את פרטי ההתחברות שלכם ולהעביר אותם לגורם זדוני.

שאלות ותשובות

מוכנים לקבל אקסטרה?

בעוד כמה קליקים גם לך תהיה חבילת סלולר עם הרבה אקסטרה.

אין מענה מיידי מחוץ לשעות הפעילות
שמול
נחזור לזמינות בשעות הפעילות
tail-in
היי 👋
לפעמים הוואטסאפ לא נפתח בקלות דרך המחשב...
אני יכול לשלוח לך הודעה לוואטסאפ ונתחיל שיחה שם.
22:34
יצירת קשר
צ'אט
וואטסאפ